PROFESJONALNY SERWIS IT 

OCHRONA INFRASTRUKTURY IT DLA TWOJEJ FIRMY

 Szukasz specjalisty IT?

Szukasz sprawdzonych specjalistów, którzy myślą nieszablonowo? Program wymaga skonfigurowania? Może szukasz firmy IT, która pomoże Ci w szerokim kontekście rozwiązywać problemy związane z infrastrukturą IT? Dobrze trafiłeś. Z naszego Serwisu korzystają zarówno małe, średnie, jak i duże firmy. Jako często polecany Partner, od lat dbamy, aby nasza infrastruktura była oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach IT. Nasi pracownicy z kolei nieustannie aktualizują swoją wiedzę. To, co nas wyróżnia, to również konkretne referencje, praktyczne działania  i lata doświadczenia. 

Jak to się przekłada na realia dla Twojego biznesu?

Dla Twojego biznesu oznacza to wybór kompetentnych fachowców, którzy zadbają o bezpieczeństwo informatyczne Twojej firmy, a w razie pojawiających się problemów, bądź potrzeb zapewnią kompleksowe wsparcie. Masz pewność tego, że jesteśmy praktykami, którzy codziennie pomagają uporać się z różnego rodzaju problemami w zakresie IT. Wybierając zatem nasze usługi, stawiasz na  fachową wiedzę i sprawdzone w praktyce umiejętności.

CO OFERUJEMY

NASZA PRACA TWÓJ KOMFORT

Zapewniamy skuteczne reakcje związane z zażegnaniem przestojów, awariami związanymi z wadliwym działaniem oprogramowania, czy też innymi problemami technicznymi.

WDRAŻAMY ORAZ SZKOLIMY

Pomożemy wdrożyć nowe systemy czy też aktualizacje, w tym przeszkolimy Twoich pracowników.
Wpłynie to na szybką i wydajną pracę Twojego zespołu.

ROZWIĄŻEMY TWOJE PROBLEMY ONLINE

Dostarczamy możliwość zdalnego połączenia. Unikniesz konieczności ponoszenia kosztów związanych z dojazdem Informatyka. Zaoszczędzisz czas związany z obsługą stacjonarną.

SERWIS SYSTEMÓW ASSECO WAPRO

Proponujemy obsługę serwisową programów z rodziny Asseco, w której się specjalizujemy. Od zakupu oprogramowania po dbałość o jego funkcjonowanie. Co przyniesie stabilność pracy.

STAŁA OBSŁUGA INFORMATYCZNA

Zleć nam działania związane z opieką nad Twoją Infrastrukturą IT. W czasie, gdy my będziemy rozwiązywać Twoje problemy, Ty zyskasz czas na inne działania.

KWALIFIKACJE ORAZ DOŚWIADCZENIE

Dbamy o swój rozwój. Na bieżąco uzupełniamy naszą wiedzę, podnosimy swoje kwalifikacje. Gwarantuje Ci to fachowość i rzetelność w działaniu naszego Serwisu.

W CZYM POMAGAMY NASZYCH KLIENTOM

WAPRO ERP
Pomagamy m.in. konfigurować oprogramowanie. Dbamy o to, aby klienci mogli podjąć pracę szybko i bezproblemowo. W przypadku zgłaszanych awarii, w sposób profesjonalny rozwiązujemy problemy.
BACKUP DANYCH
Na życzenie klienta wykonujemy backup danych. Zarówno serwera jak i całej infrastruktury klienta, co sprawia, że klient może czuć się bezpiecznie.Stanowimy również wsparcie przy planowaniu i zarządzaniu archiwizacji danych.
DORADZAMY
Proponujemy rozwiązania dotyczące sposobu radzenia sobie z pojawiającymi się problemami związanymi z zasobami informatycznymi. Zapewniamy klientom naszego Serwisu komfortowe wyjścia z sytuacji.
PRZEGLĄDY SERWISOWE
Nasi Serwisanci raportują na temat kondycji serwera pod kątem baz danych i systemów operacyjnych. Dzięki tym danym klienci są w stanie zlokalizować główne bolączki i wyeliminować w zarodku pojawiające się problemy.
INNE DZIAŁANIA
Wykonujemy szereg innych działań. Między innymi konfigurujemy drukarki fiskalne, pomagamy przy renamentach. To sprawia, że nasi klienci nie muszą szukać gorączkowo pomocy gdzie indziej.Wszystko mają zapewnione w jednym miejscu.

POZNAJ KORZYŚCI PŁYNĄCE Z OUTSOURCINGU X-COM

OSZCZĘDNOŚCI

OSZCZĘDNOŚCI

Outsourcing IT w naszej firmie umożliwia komfortowe zarządzanie portfelem firmy. Korzystając z naszych usług, proponujemy opłaty niższe o ponad 60%, w stosunku do usług jednostkowych.

konsultacja

KONSULTACJE TELEFONICZNE, DORADZCTWO TECHNICZNE I MERYTORYCZNE

Uzyskasz dostęp do wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, szybko i sprawnie poznasz odpowiedzi na swoje pytania.

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

Nasi Inżynierowie i Technicy posiadają odpowiednie uprawnienia i certyfikaty, które gwarantują bezpieczeństwo Twoich danych i systemów informatycznych.

Analiza

OPRACOWANIE SZCZEGÓŁOWEJ ANALIZY INFRASTRUKTURY IT

Otrzymasz kompleksowy raport o stanie Twojej infrastruktury IT.

Niezawodność

NIEZAWODNOŚĆ

Nasz zespół jest dostępny, aby zapewnić Ci szybką i sprawną pomoc w razie awarii lub problemu.

SERWERY

OKRESOWA KONTROLA PRACY SERWERA

Zapewniamy regularne przeglądy i aktualizacje Twoich serwerów.

kontakt

SPRAWNY KONTAKT

Jesteśmy dostępni zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Możesz również zgłosić się do nas przez formularz na naszej stronie.

STATUS

STATUS KLIENTA KLUCZOWEGO

Otrzymasz indywidualne wsparcie i doradztwo od naszego zespołu

OSZCZĘDNOŚCI

PROFESJONALNA ADMINISTRACJA IT

Zajmiemy się obsługą Twojej infrastruktury IT, abyś mógł skupić się na swojej działalności.

Napisz do nas!

Potrzebujesz konsultacji?

Chciałbyś zobaczyć system z naszej oferty podczas indywidualnej prezentacji?

Wypełnij formularz i napisz w czym możemy pomóc.

Gwarantujemy, że formularz trafi do nas i odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

    W czym możemy Ci pomóc?    Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner