Informatyka dla firm

Promocja "Rabat dla współwłaściciela"

 
company
 
Promocja skierowana do właścicieli lub współwłaścicieli wielu podmiotów gospodarczych. W ramach promocji, kupując licencje programów WAPRO ERP dla firm w których kupujący jest współwłaścicielem, klient uzyskuje rabat w wysokości 50%.
 
Promocja może posłużyć np. do ulegalnienia instalacji wielofirmowych, w których wiele firm należących do jednego właściciela pracuje na jednym programie WAPRO Mag, bez wykupionych osobnych licencji.
 
Czytaj więcej...

Promocja 25/50/75% na dodatkowe moduły

 promocja xs

Więcej kupujesz mniej płacisz promocja na zakup modułów dodatkowych. 1 moduł 25% rabatu , kolejny 50% rabatu , a trzeci aż 75% rabatu.
 
Promocja dotyczy jednorazowego zakupu 1,2 lub 3 modułów dodatkowych dla systemu WAPRO MAG ERP. Sprawdź i przekonaj się.

 

Czytaj więcej...

Promocja używaj bezpłatnie iBusiness! dla WAPRO MAG

promocja ibiznes 2

 "Używaj iBusiness bezpłatnie!

Czy wiesz, że jeśli nie ma cię w firmie to aktualny raport sprzedaży możesz mieć w kilka sekund? A czy wiesz, że dzienny utarg będziesz znał wcześniej niż przekaże go kasjer? Wystarczy telefon komórkowy, dostęp do internetu i najnowsza wersja WAPRO Mag. Zaktualizuj WAPRO Magdo najnowszej wersji i używaj iBusiness bezpłatnie.
Sprawdzasz – decydujesz – ZARZĄDZASZ!

 

 

Czytaj więcej...

Promocja Miło Cię widzieć w WAPRO

wapro wita

 
Mamy nadzieję że w przyszłości będziemy mogli dostarczyć Twojej firmie wszystkie moduły, ale teraz mamy dla Ciebie pakiet powitalny – rabat 25% na 25-lecie naszej firmy! 
 
rabat aktualizacja ok
 RABAT BEZPŁATNE AKTUALIZACJE  BEZPŁATNA POMOC PRODUCENTA 
Aż 25% rabatu na licencje bezterminowe - na całą pierwszą transakcję Bezpłatne aktualizacje aż do końca września 2019. Bezpłatna telefoniczna pomoc techniczna aż do końca września 2019.
 karta  proces wykres
 MATERIAŁY SZKOLENIOWE  BEZPŁATNE WEBINARIA  NOWOCZESNE OPROGRAMOWANIE
 Zestaw materiałów szkoleniowych – filmy, poradniki, FAQ (najczęściej zadawane pytania), artykuły eksperckie  Zaproszenia na liczne bezpłatne webinaria, prezentacje oraz szkolenia zdalne.  Otrzymujesz w bardzo korzystnej cenie nowoczesny, w pełni funkcjonalny system ERP który będzie skutecznie wspierał Twój biznes
 
Czytaj więcej...