Informatyka dla firm

Promocja używaj bezpłatnie iBusiness! dla WAPRO MAG

promocja ibiznes 2

 "Używaj iBusiness bezpłatnie!

Czy wiesz, że jeśli nie ma cię w firmie to aktualny raport sprzedaży możesz mieć w kilka sekund? A czy wiesz, że dzienny utarg będziesz znał wcześniej niż przekaże go kasjer? Wystarczy telefon komórkowy, dostęp do internetu i najnowsza wersja WAPRO Mag. Zaktualizuj WAPRO Magdo najnowszej wersji i używaj iBusiness bezpłatnie.
Sprawdzasz – decydujesz – ZARZĄDZASZ!

 

 

Czytaj więcej...

Promocja Startuj z Asseco WAPRO. Promocja dla nowo powstałych firm

wapro-start

Otwarcie firmy to nieuniknione wydatki oraz stres. Aby wspomóc nowych przedsiębiorców na rynku, oferujemy 30% rabatu na programy Asseco WAPRO ERP dla nowo powstałych firm.
Linia produktów Asseco WAPRO ERP to nowoczesne i sprawdzone oprogramowanie łączące w sobie kompleksową funkcjonalność z prostotą obsługi. Dzięki modułowej budowie produkty Asseco WAPRO (Asseco WAPRO START, Asseco WAPRO BIZNES, Asseco WAPRO PRESTIŻ, Asseco WAPRO BIURO i Asseco WAPRO Mobile) mogą wspomóc zarówno małe jak i duże firmy, w zależności od skali ich potrzeb oraz potrzebnych funkcji. Pozwala to także na prostą i wygodną rozbudowę systemów Asseco WAPRO - zarówno pod względem funkcjonalności jak i ilości stanowisk. Dzięki temu nie spotykamy się z potrzebą wymiany oprogramowania - Asseco WAPRO rozwija się wraz z naszą firmą.
 
Czytaj więcej...