X-COM Sosnowiec

Szkolenia z programów Asseco WAPRO ERP

 

wapro-wstep

partner wapro

 

Wśród szerokiego grona użytkowników produktów firmy Asseco, programy WAPRO są intuicyjne i proste w użytkowaniu. Nie zmienia to jednak faktu, że każde nowe narzędzie należy poznać, zanim można się nim efektywnie posługiwać. Proces ten możecie Państwo odbyć samodzielnie i stopniowo zapoznawać się z poszczególnymi funkcjami. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w organizowanych przez firmę X-COM szkoleniach, które pozwolą szybko zapoznać się z najważniejszą funkcjonalnością pakietów WAPRO oraz poznać niuanse pracy z ich wykorzystaniem.

Szkolenia dotyczą programów WAPRO Mag, WAPRO Best, WAPRO Kaper, WAPRO Fakir i WAPRO Gang i prowadzone są przez profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników. Wszystkie z wyżej wymienionych szkoleń odbywają się w sali szkoleniowej w siedzibie X-COM oraz trwają jeden lub dwa dni po 6 godzin w grupach do 8 osób. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują bezpłatny pełny pakiet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. 

szkolenia

Oferta szkoleń szkoleń:

  • Szkolenia na zamówienie firm. Posiadacze firm mają możliwość zorganizowania kompletnych szkoleń dla swoich pracowników, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Szkolenia takie mogą odbywać się u klienta lub w siedzibie firmy X-COM, zaś zakres tematyczny oraz wielkość grupy ustalamy indywidualnie z Klientem.

  • Szkolenia indywidualne. Istnieje możliwość przeprowadzenia specjalistycznych szkoleń dostosowanych do potrzeb pracowników na konkretnym stanowisku - Głównych Księgowych, pracowników działów księgowości, kadr, płac itp. Szkolenia te mogą zostać przeprowadzone nawet dla pojedynczego pracownika Państwa firmy, a ich zakres jest ustalany na podstawie Państwa wymagań oraz oczekiwań.

  • Szkolenia internetowe. Prowadzone przez internet webinaria umożliwiają pogłębienie wiedzy bez konieczności opuszczania biura a do uczestnictwa w takim szkoleniu wystarczy komputer z dostępem do internetu. Webinaria skierowane są do wszystkich użytkowników programów Asseco WAPRO szukającym praktycznych form wykorzystania programów takich jak WAPRO Mag, WAPRO Gang czy WAPRO Fakir. Wiedzą dzielą się specjaliści i konsultanci X-COM o wieloletnim doświadczeniu w realizacji projektów konsultingowych i wdrożeniowych realizowanych w różnorodnych obszarach przedsiębiorstw.

  • Szkolenia cykliczne. Regularnie prowadzimy szkolenia dla użytkowników pakietów WAPRO ERP. Zajęcia te odbywają się w sali szkoleniowej w siedzibie X-COM oraz trwają jeden lub dwa dni po 6 godzin w grupach od 5 do 8 osób. Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują bezpłatny pełny pakiet materiałów szkoleniowych oraz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. Podczas zajęć przewidziana jest przerwa, podczas której zapewniamy catering. Warunkiem przeprowadzenia szkolenia jest rejestracja, co najmniej 5 osób.

Zakres szkoleń:

 

Koszt szkolenia cyklicznego:

  • jednodniowe    400 zł netto za uczestnika
  • dwudniowe      800 zł netto za uczestnika
  • indywidualne    tel.  
  • internetowe     300 zł za uczestnika
 
 

  Terminy:

WAPRO Mag 1 dzień 15.01.2018 godz.10:00
WAPRO Mag 1 dzień 12.02.2018 godz.10:00
WAPRO Kaper 1 dzień 16.01.2018 godz.10:00
WAPRO Kaper 1 dzień 16.02.2018 godz.10:00
WAPRO Mag zaawansowane 1 dzień 15.02.2018 godz.10:00
WAPRO Gang 2 dni 29-30.01.2018 godz.10:00
WAPRO Gang 2 dni 27-28.02.2018 godz.10:00
WAPRO Fakir 2 dni 29-30.01.2018 godz.10:00
WAPRO Fakir 2 dni 29-30.02.2018 godz.10:00